Ionela Viorela DOBRICĂ

 

Sinteza activităţii parlamentare în legislatura 2016-prezent

 

DEPUTAT

aleasa deputat în circumscripţia electorala nr.10 BUZĂU
data validării: 21 decembrie 2016 – HCD nr.122/2016

Formaţiunea politică:

PSDPartidul Social Democrat

Activitatea parlamentară în cifre:

Luari de cuvânt:12 (în 9 sedinte)
– din care declaraţii politice:3
Declaraţii politice depuse în scris:15
Propuneri legislative initiate:93, din care 23 promulgate legi
Întrebari si interpelari:9
Motiuni:1

Biroul parlamentar:

  • Buzău, Str. Unirii, bloc 20, parter, jud. Buzău
logo

20.03.2019

Declaratie politica centura Bacaului
logo

13.03.2019

Declaratie politica ridesharing
logo

14.03.2018

Declaratie politica plata egala femei
logo

07.03.2018

Declaratie politica ziua femeii
logo

16.05.2017

Egalitatea de gen in politica romaneasca
logo

20.06.2017

Declaratie politica legea uceniciei
logo

21.02.2018

Declaratie politica justitie sociala
logo

24.10.2018

Declaratie politica somaj Buzau
logo

26.09.2017

Declaratie politica sms alert
logo

28.02.2018

Declaratie politica protectie civila
logo

27.06.2018

Declaratie politica rapoarte eurostat
logo

06.02.2018

Declaratie politica femeile in stiinta
logo

27.06.2017

Declaratie politica defrisari ilegale
logo

24.10.2017

Declaratie politica trafic de persoane